Kendi alanları ile ilgili fuarda sunum yapacak firmalar için fuar tasarımı yapılmaktadır. İş birliği ile gerçekleşen fuar standı tasarımları sayesinde sunumlarınız en güzel hali alacaktır. Markanızın farkını ortaya koyan standlar ile olumlu izlenimler kazanabilirsiniz. 3D tasarımlı farklı model ve alternatifler tasarlanmaktadır. Uygun fiyatlar ile yapılan tasarımlar sizi memnun edecek hale dönüşür.

Fuar Standı Tasarlarken Nelere Dikkat Edilir?

Fuarda sunum yapılan standlar ürünleri ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmalıdır. Dikkat çekici hal alan stand ile markanız hemen göze çarpacaktır. İlk izlenimin iyi olması markanın olumlu şekillenmesini sağlar. Bu sayede müşteri çekmeniz daha kolay bir hal alacaktır.

Bütçe, fuar standı tasarlamada en önemli konular arasında yer alır. Bazen firmalar için bütçe yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle stand yaptırmak yerine stand kiralamak da alternatif olabilir. Stand tasarımlarında ahşap, modüler gibi seçenekler bulunur. Bu seçenekler mali güce bağlı olarak değişir. Günümüzde stand tasarımları mali güç ile orantılı olarak değişir.

 

Stand Tasarımında Gerekli Adımlar

Stand tasarımı yapılırken ilk adımda beyin fırtınası yapmaktır. Mimarlar tarafından en şık tasarım en özgün şekli ile ortaya çıkarılır. Yapılan beyin fırtınası ile tasarım mükemmel bir hal alır. Sonraki adımda ise projelendirme gelecektir.  Proje aşamasında yapılacak hesaplar kusursuz şekilde gerçekleşir. Proje son halini aldığında ise 3 boyutlu çalışma yapılır.

3D tasarımı ise tasarımın 3. adımını oluşturur. Üretim öncesinde proje 3 boyutlu hal alır. Böylece size sunulur. Gerçek ile birebir uyumlu hal alan proje sizin onayınız ile üretilir. Bir sonraki aşamada ise sunum yapılır ve onay alınır. Kurumsal danışmanlar aracılığı ile siz proje sunumu tüm detaylar ile yapılır. Üretim için ise sizden onay beklenir.

Üretim aşaması bir sonraki tasarım aşamasıdır. Onay verildikte hemen sora üretim başlar. Belirlenen tarihte tüm üretim işlemleri son bulur. Fuar standında son aşama ise montaj ve demontaj aşamasıdır. Size teslime dilen standların kurulumu ve daha sonra kaldırılması uzman ekipler tarafından yapılır. alanında uzman ekipler fuar standı için gerekli çalışmaları yapar.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.