Fuar standı tasarımı ve üretimi deneyim isteyen bir alandır. Fuar standları genel olarak kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Yapılan tasarımlarda kullanılan malzemeler ve tasarım için kullanıcı onayı alınır. Tasarım için dekorasyon, mimarlık ve iç mimarlık gibi alanlarda üretim yapılır. Her türlü proje zamanında ve istenilen şekli ile tamamlanır.

Fuar standı uygulama olarak 3 ana başlıktan oluşur. Ahşap tasarım standı uygulaması ile pek çok tür ortaya çıkar. Maxima fuar standı uygulaması ile hedef kitleye uygun tasarımlar ortaya konulur. Modüler fuar standı uygulaması ile de kullanıcıya işlev bakımından etkili standlar sunulur. Stand tasarımı ise ahşap fuar standı, maxima fuar standı ve modüler fuar standı olarak ayrılır.

Fuar Standı Üretim Çalışmaları

Stand üretim aşamalarından ilki tasarım ile ilgili bilgi alışverişidir. Kullanıcı istekleri doğrultusunda ve mimarlar eşliğinde fikir alışverişi yapılır. Böylece istenen alan en uygun tasarımlar ile ilgili karar verilir. Sergilenen ürünler nasıl daha çekici hale gelir ya da stand için gerekli aksesuarlara bu aşamada karar verilebilir.

2. adım olarak projelendirme olacaktır. Beyin fırtınası ile toparlanan tasarım artık proje haline gelir. Kusursuz şekilde son halini alan tasarım bir sonraki aşamada 3 boyutlu hale gelir. 3 boyutlu sunum kullanıcı için önemlidir. Gerçeğe en yakın halde bulunan tasarım müşteri onayı ile üretilir. Üretim için bir sonraki aşamada kullanıcıya sunum yapılır. Sunum aşamasında her ayrıntıya değinilir.

Stand Fuarı Üretimi

Stand fuarı için geniş bir üretim alanı bulunmaktadır. Bu alanda onay alınan ürünler için üretim başlar. Yurt içi ya da yurt dışı fuarlar için üretim yapılır. İsteğe bağlı olarak genişlik ve aksesuar üretimi de ayarlanır.  Alanında uzman ekip ile mükemmel olarak hazırlanan taslaklar üretim tesisinde hayata geçer.

Üretim için alınan onay sonrasında ise kurulum çalışmaları yapılır. Fuar alanına gelinerek fuar stand kurulumu firma tarafından gerçekleştirilir. Alandaki stand için kullanıcı ve üretici arasında iletişim kopmamaktadır. Fuar bitiminde gerekli söküm çalışmaları için üretici firma hazır bekler.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.