Ticari hayatına yeni başlayan firmalar ya da yeni bir marka üretimi yapan firmalar tanıtıma ihtiyaç duyar. Özel organizasyonlar, festivaller ve fuarlar bu tanıtım ihtiyacı için bir fırsattır. Belirli alanlarda ürünlere özel düzenlenen bu organizasyonlarda tanıtımı yapılacak ürün ya da marka için stant kurulumu yapılır. Marka tanıtımında stantlar önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle stantlar her firmanın kendi özelliğine markasının özelliğine ve ürünün genel alanına göre tasarlanmalıdır. Günümüzde özel tasarım fuar standı dizaynı yapan firmalar aynı zamanda üretim ve kurulum da yapmaktadır.

Son yıllarda gelişen özel tasarım fuar standı sektöründe tasarımda her türlü malzeme kullanılır. Sınırlama olmadan aklınıza gelebilecek her şey standı daha dikkat çekici hale getirmek adına dahil edilir. Firma olarak deneyimli personelimiz ve alanında eğitimli tasarımcılarımız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda hazırladığımız stantların üretimini yapıyoruz. Ahşap, modüler ve özel fuar standı tasarım ve uygulamamızda kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Özel Tasarım Fuar Standı İçeriği

Öze tasarım fuar standı kullanmanın amacı firma tanıtımı olmasından dolayı renkli, farklı, led ışıklı, ses sistemli, kürsü, masa ve raflar ile üretilir. İçeriğinde tanıtımı yapılacak ürünün özellikleri kullanılır. Örneğin bir video oyunu ise bu oyuna ait figürler eklenir.

Firmamız tüm stant tasarımları ve üretimlerinde dünyadaki gelişmeleri takip ederek yenilikçi şekilde faaliyetimizi sürdürüyoruz. Alanında eğitimli ve deneyimli tasarımcı personellerimiz ve üretimde aynı tecrübeye sahip personelimiz ile çalışıyoruz. Tasarımda sizlerin fikirlerinin yanına kendi fikirlerimizi ekliyoruz. Ortaya çıkan stantta sizlerin en iyi şekilde tanıtılmasını amaçlıyoruz.

Özel Tasarım Fuar Standı Kurulumu

Tasarımını ve üretimini yaptığımız stantların ilgili alana ulaştırılmasını, kurulumunu da bizzat firmamız yapmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız ile etkinlik süresince yanınızdayız. Stant ile işinizin bitiminden sonra personelimiz ilgili toplama işlemini yaparak sizlere teslim eder.

Yılların tecrübesi ile sektördeki faaliyetimizi sürdürüyoruz. Her türlü fuar standı, festival standı, ahşap stant, modüler stant ihtiyaçlarınızda web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizin tasarımından üretimine kadar birçok aşama hakkında sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.