Stantlar firmaların tanıtımları amacı için üretilen ve firmalara özel dizaynlıdır. Firmalar fuar, organizasyonlar ve festivallere stant kurarak uygun maliyetli tanıtımlarını yaparlar. Bu tanıtımlar az maliyetli ve etkilidir. Çok tercih edilen bu yöntemde reklam malzemesi olarak özel tasarım fuar standı kullanılır. Her firmaya talebi doğrultusunda özel olarak hazırlanan stantlar ince detaylar ile dikkat çekici bir şekilde özel stant yapan firmalar tarafından üretilir.

Özel tasarım fuar standı üretimlerimizde birçok farklı malzeme kullanıyoruz. Alanında uzman personellerimizin farklı dizyanları ile müşteri taleplerimizi birleştiriyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve özel ekibimiz ile hem tasarım üretim hem de yerinde kurulum yapıyoruz. Hizmetlerimizde hedef olarak müşteri memnuniyeti alıyor ve bir dahaki ihtiyaçlarınızda bizi tercih etmeniz adına çalışıyoruz.

Fuar ve festivallerde kurulan özel tasarım fuar standı ürünlerimizin tasarımında her türlü malzeme kullanılmaktadır. Yenilikçi ve dikkat çekici stantlar hazırlıyoruz. Led ekranlar, özel ışıklandırmalar, ses sistemleri, kürsüler, masalar ve daha birçok farklı ayrıntı şeklinde çalışıyoruz. Müşterilerimizin markalarının özelliklerine göre tasarımlar yapıyor ve uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

Özel Stant Kurulumu

Özel fuar stant üretiminde ve kurulumunda sektörde son yıllarda gelişme ve profesyonelleşme görülmektedir. Daha fazla fuar ve festivaller gibi organizasyonlar yapılmaktadır. Birçok yeni kurulan şirketlerini ya da yeni markanın tanıtımlarını bu etkinliklerde gerçekleşir. Firmalar bu nedenlerle fuar stantlarının modeli ve tasarımı ile ilgili başarılı sektörde adı geçen özel stant yapan firmalar ile çalışır. Üretimi ardından kurulumu ve demontesi için de üretici firmalar personel tahsis etmektedir. Böylelikle stant ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması durumunda anında müdahale edilerek sorun çözülür.

Modüler fuar standı, özel fuar standı ve ahşap fuar standı üretiminde faaliyet gösteren özel stant yapan firmalar aynı zamanda stantların kurulumu hizmeti de vermektedir. Avrupa standartlarında özel eğitim vererek yetiştirdiğimiz personelimiz ile dünya trendlerine uygun imalat yapıyoruz. Firma olarak bir stat üretimi ve tesliminden sonra istenilen alana kurulumunu yapıyoruz. Fuar süresince alanında tecrübeli personelimiz de yanınızda yer alıyor. Her türlü soruna anında müdahale ediyoruz. Ayrıca fuar veya etkinlik bitiminde standın sökülerek ambalajlamasını da yapıyoruz.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.