Bir markanın, bir ürünün üretilmesi ile başlayan süreçte pazarlanması da gereklidir. Gelişen teknoloji ve yaşam standartlarında yerini alması için tanıtım yapılmalıdır. Ürün ya da markanın tanıtılması amacı ile en kolay e hızlı yöntem fuarlardır. Festivaller, fuarlar ve etkinlikler aracılığı ile firmalar kendi kurumsal kimliklerini de kişilere tanıtmış olur. Dikkat çekici ürünü tanıtıcı bir stant ile kısa sürede birçok kişiye ulaşmak mümkündür. Bu amaçla stant tasarlayan, üreten, yerinde kurulumunu gerçekleştiren firmalar bulunur.

Fuar standı imalatı yapan Kural Mimarlık olarak; aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi kullanarak farklı tasarımlar sizlere sunar. Bu tasarımlarda tanıtılacak ürünün tüm özellikleri göz önünde tutulur. Ahşap, modüler veya farklı stantları eğitimli ve alanında tecrübeli personellerimiz tasarlamaktadır. Bu tasarımlarda sizlerin d farklı fikirlerine yer veriyoruz. Ortak bir noktada birleşerek firmanızı ilgili etkinlik içerisinde en doğru şekilde tanıtmanızı sağlıyoruz.

Fuar Standı Özellikleri

Fuar stantları; dikkat çekici, ürünü ya da markayı tanıtıcı şekilde olmalıdır. Buna göre led ışıklı, oldukça renkli, ürünün içeriği ile alakalı olmalıdır. Bu amaçla Kural Mimarlık özel tasarımlar hazırlar. Tanıtımın ana öğesi marka olmak kaydı ile farklı trendlerde fuar standı imalatı yapar. Bu tasarımlarda görev yapan personel her türlü yeni fikre açıktır. Aynı zamanda müşterilerden de fikir alarak tasarım tamamlanır.

Tanıtım diğer bir adı ile reklam amaçlı olarak ortaya çıkan fuar standı imalatı işinde son yıllarda dünyadaki gelişmeler ile birlikte farklılıklar meydana gelmiştir. Sadece ürün tanıtımı değil aynı zamanda firmaların tanıtımı da yapılmaya başlanmıştır. Amaca uygun stant tasarlamanın yanında dikkat çekici ve birebir firmaya ait stantlar üretilmiştir.

Fuar Standı Tasarımı

Kural Mimarlık sektördeki yılların tecrübesi ile profesyonel ekibini birleştirmiş bir şekilde faaliyetini sürdürür. Bu amaçla hazırlanan özel tasarımlarda ilk olan marka özelliğidir. Standın büyüklüğü, rengi, şekli, dikkat çekici olması gibi faktörler düşünülerek tasarlanması gereklidir. Kaliteli bir imalatta detaylar en çok dikkati çeker. Bu nedenle Kural Mimarlık olarak detayları büyük bir titizlik ile planlar ve sizlere sunarız.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.