Günümüzde ticari faaliyet gösteren firma ve kurumlar için fuar çalışmaları son derece önemli bir işleve sahiptir. Söz konusu firmalarının marka ve ürünlerinin tanıtıldığı bu fuarlarla firmalar ekonomik çaplarını ve hizmet alanlarını büyütmeyi amaçlamaktadırlar. Dolayısıyla markaların kendilerini tanıtabilmeleri ve müşterileri ile buluşabildikleri bu büyük organizasyonlarda firmayı temsil edecek olan stantların profesyonelliği de büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Bu konu hakkında çalışma yürüten ve fuar standı yapan firmalar arasında bir tercihte bulunurken yürütmüş oldukları faaliyetin ciddiyetinin ve öneminin farkında olan firmalarla çalışmak kesinlikle çok önemlidir. Stant hizmeti verilecek olan markanın vizyonu ve konseptini en iyi şekilde müşterilerine yansıtacak çalışmaların yapılması, firmanın fuardaki görünürlüğünü ve saygınlığını artıracak önemli bir faktördür.

En kaliteli ve başarılı tasarımlarla fuar standı yapan firmalar arasında yer alan Kural Mimarlık, iş hacmini genişletmek ve büyümek isteyen tüm firmalara profesyonel anlamda fuar standı hizmetleri sunmaktadır. Firmanızın ve faaliyet alanınızın konseptine göre ahşap, maxima ve modüler stant uygulamalarımızın yanı sıra teşhir standı ve yurt dışı fuar stantları ile de markanızın görünürlüğünü artırmaktayız.

Fuar Standı Hizmetlerimiz Nelerdir?

Fuar standı yapan firmalar arasında kalitesi ve tasarımları ile adından en çok söz ettiren firmalardan birisi olan Kural Mimarlık, zamanında teslim, kaliteli tasarım ve her türlü stant dekorasyon işlemleriniz için yanınızda olmayı ilke edinmiştir. Katılım göstermiş olduğunuz fuarda alanında profesyonel ekibimiz sayesinde harika bir stant tasarımı ile müşterilerinizin odak noktası olabilirsiniz. A’dan Z’ye tüm stant projenizi yürüten ekibimiz yenilikçi ve özgün bakış açısı ile marka imajınızı hak ettiği noktaya taşımanıza yardımcı olacaktır. Tüm detayları incelikle düşünülmüş, projelendirilmiş ve sizi en iyi şekilde temsil edecek olan stant çeşitlerimiz arasında;

  • Ahşam fuar standı
  • Modüler fuar standı ve
  • Maxima fuar standı bulunmaktadır.

Kuralmimarlik.com adresinden tüm fuar stant konseptlerimizi inceleyebilir ve kurumsal kimliğinize en uygun tasarımlar için ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca tüm tasarım ve uygulama süreçlerinde proje yöneticilerimize dilediğiniz saatte erişim sağlayabilir ve son derece şık, kaliteli ve başarılı bir fuar geçirebilirsiniz.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.