Fuar standı en basit anlamıyla fuar alanında kullanılan en önemli üründür. Fuar alanın da firmaya ayrılan bölümde ürününüzü ve hizmetlerinizi müşterilere tanıtabileceğiniz ve görüşmeler yapacağınız alan olarak fuar standı kullanılır. Fuar süresi boyunca standınızı bir vitrin olarak kullanmanız mümkün. Bu sebeple fuar standı firmanız için kullanılan yararlı bir ürün çeşididir. Fuarı ziyaret etmeye gelen müşterilerin ilk olarak firmanızın standı çeker. Ciddi bir maliyetle katıldığınız fuar da firmanızı en iyi bir şekilde tanıtmak için standa da özen göstermelisiniz. Bu nedenle fuar standı imalatı yapan bir üretici firmayla anlaşmanız gerektedir.

Her firmanın fuara katılma amacı farklıdır. Bir firma ürün tanıtmak için katılıyorken diğeri ise ürününü satmak için katılır. Fuar standı sizin beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılmalıdır. Her firmanın istediği stand belli ölçüler de ve renkler de olur. Bazıları raflı isteyebiliyorken bazı firmalar daha sade bir ürün tercih edebiliyor.

Fuar Stand Türleri Nelerdir?

Fuar stand imalatı için uzman ekibimizle birlikte standları hayata geçiriyoruz. Fuar stand türleri standart standlar, özel fuar standlar ve özel modüler olarak yapılan standlar olarak ayrılır. Standart olan standlar ahşap malzemeden yapılır. En kaliteli malzemeler ile yapılarak kısa sürede müşteriye teslimini sağlıyoruz. Fuar standı imalatı yapıyor, üretimini ve kurulumunu firmaya bizler yapıyoruz. Sizin ihtiyacınız olan tüm fuar hizmetlerinizi kaliteli malzemelerle özenle hazırlıyoruz.

Özel fuar standalar da müşterinin isteğine göre istediği ölçüler de ve tasarımlar da oluyor. Müşteri sunacağı ürüne göre bizlerden stant yapımı istiyor. İlk olarak taslak bir görsel çıkartıyoruz. Eğer bu taslak müşteri onayından geçerse üretime alıyoruz. Üretim bittikten sonra firmanın vereceği adrese kurulumunu da yapıyoruz.

Özel modüler stand üretimi ise bir lego gibi kolay bir şekilde sökülüp takılan standlardır. Özellikle firmalar tarafından çok fazla tercih edilmesinin sebebi de budur. Firmalar saatlerce stand kurulumu ile uğraşmak yerine kolay bir şekilde sökülüp takılan suntalama malzemeden yapılmış standları tercih ediyor. Fuar stand imalatı için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.