KURAL MİMARLIK ,

fuar ve mimarlık hizmetleri, ile müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunar. Mimari, İç Mimari, Tasarım ve Uygulama alanlarında beklentilere cevap verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, mimari disiplinden kopmayan özgün tasarımlarını, titiz bir uygulamayla birleştiren KURAL MİMARLIK özgünlüğünün gücünü dinamik ve paylaşımcı tavrından alır.

Günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.

Markalarla müşterileri buluşturan fuarların ticari faaliyetler içerisindeki yeri büyüktür. Her marka, potansiyel müşteri kitlesine hitap edebilmek için fuarlara katılım konusunda aktif ve istekli olmalıdır. Ancak fuarda marka imaj ve prestijine yönelik olumlu algıların oluşturulmasını sağlamak için dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar söz konusudur. Fuardaki vitrin anlamına gelen standın işlevselliği ve ihtiyaçlara cevap vermesi önemlidir. Bu hususta mimarlık ofisleri tarafından hesaplanılarak tasarlanan fuar standı kullanılabilir.

Kural Mimarlık, kurulduğu günden bu yana çözüm ortağı olduğu partnerlerinin;

  • Fuar Organizasyonu
  • Fuar Standı İmalatı
  • Özel Tasarım Mobilya İmalatı
  • Dijital Baskı…

gibi fuar hizmetleri ve

  • İç mimarlık
  • Showroom
  • Cafe
  • Dekorasyon

gibi mimarlık alanlarında istek ve beklentileri doğrultusunda hizmet sunmayı prensip edinmiştir.Sürekli kalite anlayışımızla çalışmalarımızın projelendirme ve uygulama safhalarında bütün detayları göz önünde bulundurarak çözüm ortaklarımızın başarılarına katkıda bulunmaktayız.

Fuar Organizasyonu : Fuar ve etkinlik organizasyonlarında katılımcı ve ziyaretçi iletişimini en üst düzeyde tutmayı hedef edinerek organizasyonun kusursuz işleyişini, bütün detayları hesaplayıp uygulayarak başarınıza katkı sağlıyoruz..

Fuar Standı İmalatı : Ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde ziyaretçilere sunmanın en önemli anahtarı standınızın tasarımı ve işlevselliğidir. Serginizin başarısı için boyutu ve türü ne olursa olsun yetkin ve deneyimli ekibimiz ihtiyacınız olan çözümü size sunacaktır..

Özel Tasarım Mobilya İmalatı : Ev, işyeri ve ofislerinizde kendinize has yaşam alanları kurabilmenize yardım edecek olan tasarım ve üretim ekibimiz her çalışmasını büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmektedir.