Tasarımda uygulanan bir yöntem olarak kabul edilen maxima stand için standart tasarımdan söz edilemez. Firmaların görünürlüğünü artıran bu uygulama sayesinde özel olarak tasarım yapılır. Bu standlar fonksiyonlarına göre ve performansına göre uygun fiyatlar ile sunulur. Hedef kitleye göre çözüm üreten uygulama sayesinde markanız tam görünürlük kazanır.

Müşteri ile üretici firma arasında kurulan iletişim ile maxima stand uygulamaları ortaya çıkmaktadır. AVM tarzı kalabalık alanlar içinde sunulan ürünün görünmesi için maxima stand tasarımı sağlanır. sektörde başarı ile yer alacağınız ve hedef kitlenize ulaşacağınız bir tasarım maxima stand ile sağlanır.  kapalı alanlarda müşterilerin ilgisini çekmek daha kolay bir şekilde bu tasarımlar ile gerçekleşir.

Maxima Stand Satın Alma

Maxima stand sürekli kullanım için satın alınabilir. Fakat bu fuar standı biçimi için net bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Stand için kurulan alanın genişliği önemlidir. Ayrıca fiyatta stand için eklenen modüller de önemlidir. Bunlar gibi daha pek çok etken bu stand türlerinin fiyatını oluşturur.

Görsel öğe bakımından da stand fiyatları değişmektedir. Firma ihtiyacı küçük ve basit bir stand olduğunda uygun fiyatlı satın almalar ortaya çıkabilir. Fakat aksesuar olarak zengin görsel öğelerin yer aldığı geniş alanlarda kullanılan stand fiyatları biraz artabilir.

Maxima Stand Kiralık Fiyatlar

Kiralamak için maxima stand seçimi önemlidir. Seçim için en önemli unsur hizmet verdiğiniz sektördür.  Hizmet verilen sektör ve müşteri kitlesine bağlı olarak seçim yapılmalıdır. İnşaat alanında hizmet veren firma için bu alanda sunum yapılacak stand kiralanmalıdır. Aynı şekilde farklı sektörler için farklı standlar kiralanabilir. Alana uygun şekilde kurulumu yapılan stand ile ürünler ön plana çıkacak şekilde ayarlama yapılır.

Maxim stand kurulumu ve sökümünde firmanın uzman ekipleri hizmet vermektedir. Kiralık stand fiyatları isteğe göre değişir. Maliyet açısından stand fiyatları fazla gelenler için kiralama iyi bir alternatif olacaktır. Bunun yanı sıra kiralanacak standın dayanıklı olması son derece önemlidir. Stand seçiminde tasarım ve görüntü ile beraber malzeme seçimine de bakılarak hareket edilmelidir.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.