Prestijli ve kaliteli fuar standı, markanızı geniş kitlelere ulaştırmanızı sağlar.   Katılımcı oranı yüksek olan fuarlar markanız için iyi alternatifler oluşturabilir. Günümüzde fuarların sayısı arttıkça fuar standlarına duyulan ihtiyaç da artış göstermiştir. Fuar standları için kiralama ya da satın almada birkaç belirleyici faktör vardır.

  Fuar Standı Fiyatları

Fuar standı fiyatları sizin isteklerinize göre değişir. Her türlü ihtiyaca göre ve marka yapısına uygun olarak fuar standı tasarlanır. Dilediğiniz biçim ya da renk ile fuar standı tasarlanır. Maddi olarak bu fuar standı için ödenek bulmayanlara fuar satndı kiralanabilir. Maliyet açısından stand kiralama satın almaya göre çok daha avantajlıdır.

  Stand Kiralama Avantajları

Fuar standı kiralamak en fazla maddi açıdan avantaj sağlar. İstek ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan fuar standı istediğiniz zaman dilimlerinde kiralanabilir. Böylece markanız için gerekli reklam aracını ağlayabilirsiniz. Bu araç için abartılı maliyetler de sizi yormaz. Kısıtlı bütçe ile stand kiralamak isteyenler için pek çok alternatif oluşabilir.

Sunta lam ve alüminyum ile üretilen fuar standı mali açıdan daha uyguna mal olacaktır. Dizayn açısından daha çok seçenekler sunan modüler standlar markanızın görünürlüğünü artırır. Bu tür standların montaj ve söküm işlemleri daha kolay şekilde hallolur. Mali olarak uygun stand türleri arasında maksima stand türleri de avantaj sağlar.

Fuar Standı Özellikleri

Özel olarak tasarlanan fuar standlarında ziyaretçiler ile görüş alanları olmalıdır. Bu alanda ziyaretçiler ile görüşe yapan görevlilerin eğitimlerine dikkat etmek gerekir. Stand üretimi yapan firmanın tecrübeli olması önemlidir. Uzun yıllar sektörde hizmet veren firma en üstün özelliklere sahip standlar üretecektir. Uzman kadrosu ile hizmet veren firma isteğinize ve markanıza uygun tasarımlar yapacaktır.

Kiralama seçenekleri sınırsız sayıdadır. Bu seçenekler firma görevlileri tarafından size tanıtılır. Hazır stand için de seçenek imkanı vardır. Markanıza uygun şekilde tasarlanan fuar standı için kurulum hizmeti verilir. Fuar bitiminde uzman ekipler tarafında fuar standı sökülür. Mali olarak uygun fiyatlar ile marka reklamınız etkili şekilde yapılmış olacaktır.

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.