Pek çok açıdan taleplerimizi kısa süre içinde çözüme kavuşturan, profesyonel bir stand firması bulmak her daim pek kolay olmayabiliyor. Hemen hemen her sektörde olduğu gibi bu alanda da üst düzey bir rekabet söz konusu. Çoğumuzun ziyaretçi olarak dahil olduğu fuarların perde arkasında nasıl bir emeğin var olduğunu hiç düşündünüz mü? Çoğumuz belki ön planda olan ürünlerden ötürü buna doğrudan odaklanmıyoruz; ancak farkında olmasak da bizi aslında o ürünlere götüren en önemli etken, stantların son derece doğru e estetik bir biçimde tasarlanmış olmasıdır. Potansiyel müşteri kitleleri üzerinde yapılan çeşitli testler, fuar alanlarında etkili stantlara olan ilginin çok daha fazla olduğu gerçeğini ortaya koymuştur.

Firmalar için sadece en doğru yerden stant kiralamak, başlı başına bir ölçü değildir. Burada önemli olan söz konusu alanın ne kadar verimli ve kompakt biçimde kullanılıp kullanılmadığı gerçeğidir. Nitelikli bir stand firması, deneyimini, vizyonunu, estetik algısını ve stratejik eğilimlerini firmalar adına etkili bir şekilde kullanır. Kural Mimarlık olarak bugün sektörde kullanılan tüm stant çeşitlerine dair hizmet yürütmekteyiz. Projenizin içeriğini, satacağınız ürünlere dair bilgileri, alanın büyüklüğünü, kullanılmasını istediğiniz materyalleri ve diğer temel bilgileri fuar öncesinde bizimle paylaştığınız ölçüde, sizi mutlu edecek sonuçlarla karşılaşma olasılığınız oldukça yüksek. Gerek tasarım, gerekse de fuar standı kiralama konusunda profesyonel düzeyde hizmet sürdürmekteyiz. Fuar standı fiyatları ve diğer merak ettiğiniz tüm sorular için bize dilediğiniz zaman telefon ya da e-mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

Stand Çeşitleri Nelerdir?

Fuarcılık alanında firmalar zaman zaman özel stand taleplerinde bulunabilir; ancak genel anlamda Maxima ve Modüler adı verilen stant tiplerinin oldukça yaygın olduğunu söyleyebiliriz.

Maxima Fuar Standı

Ahşap tarzda tasarlanan stantlara kıyasla maddi çok daha uygundur. Nitelik olarak orta sınıf olarak adlandırılan Maxima stand tasarımlarında çeşitli materyallerden yararlanmak mümkündür. Daha hızlı ve daha etkili sonuçlar almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir stant türü olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok stand firması, ağırlıklı olarak bu stile ilişkin talepler alır.

Modüler Fuar Standı

Hangi stand firması ile çalışırsanız çalışın genel anlamda modüler stand tasarımları en ekonomik grupta değerlendirilir. Tasarım ve montaj açısından son derece pratik olmasından ötürü fuarlarda çokça denk gelebileceğimiz tarzda bir stanttır.

Bize ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.