Fuarlar, özel durumlar haricinde ortalama 7 gün ile 20 gün arasında sürer. Bu yüzden fuar standı kiralama, stant satın almaya kıyasla çok daha mantıklı bir yönelimdir. Firmalar müşterilerine ulaşabilmek adına bütün bir sene boyunca çeşitli yollara başvuruyor. Yazılı ve görsel reklamlar, duyurular, kampanyalar bir firmanın marka değerini ya da bilinirliğini elbette artırır; ancak bunların hiçbiri fuarlar kadar etkili değildir. Çünkü fuarlar tümüyle, hedef kitle olarak da ifade edebileceğimiz potansiyel müşterilerle bire bir temas etmeye odaklanan alanlardır. Bu durum özellikle de satış performansından ziyade, tanıtımı önceleyen her firma için müthiş bir imaj fırsatıdır. Fuarlarda ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan, birinci ağızdan anlatma, tanıtma fırsatı sunarsınız. Si ve ziyaretçiler arasında oluşan bu kıymetli iletişimin başarılı sonuçlar doğurabilmesi büyük oranda standınızdaki detaylara bağlıdır.

Fuarlar her ne kadar kısa sürse de her günü, her saati yoğun ve tempolu geçer. Bu nedenle kuracağınız stant, hem beklentilerinize hem de sergilediğiniz ürünlerin yapısına uygun olmalıdır. Kural Mimarlık olarak bu konudaki deneyimlerimizi zaten her aşamada paylaşma yoluna gidiyoruz. Fuar standı kiralama süreçlerinde, sizi müşterimiz olarak değil, iş birlikteliği yaptığımız ve fikir alışverişlerinde bulunduğumuz dostlarımız olarak görüyoruz. Bu sayede tasarım süreçlerinde ekibimizin yetenekli dokunuşları, sizlerin talepleriyle birleşiyor.

Fuarlar sizi hem sektörde var olan rakiplerinizle hem de potansiyel müşteri kitlenizle bir araya getirir. Fuar standı kiralama süreçlerinin müşterilerle samimi bir bağ kurabilmek açısından son derece önemli bir fırsat sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu, dolaylı yoldan firmalara hem maddi hem de manevi düzeyde büyük kazançlar sağlamaktadır.

Fuar Standı Fiyatları

Fuar standı yapan firmalar; özel, modüler ya da maxima denilen stant türlerine göre bir fiyatlandırma yapar. Bu noktada esasen fiyatı belirleyen pek çok ölçütten söz edilebilir. Kiralanan alanın genişliği, kiralanan standın türü, kullanılan materyaller, stant içinde önemli bir konfor alanı sunan olanaklar veya standın konumu fuar standı kiralama bedelini olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Stant kiralama konusunda aklınıza takılan tüm soruların firmamız tarafından yanıt bulacağını unutmayın.

İletişim İçin

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.