Fuar standı katılmış olduğunuz fuar süresince kullandığınız ofisinizdir. Fuar standı firmanızın bir şubesi ve showroomu olma özelliğine sahiptir. Özel tasarlanmış fuar standları fuar esnasında tanıştığınız tüm yeni müşterilerinizle, onları etkileyebilmek adına çok cezbedicidir. Kaliteli tasarım ve profesyonel işçilik ile kurulan özel tasarım fuar standları potansiyel müşterilerinizi karşılamanız ve sonrasında sizi hatırlamalarında büyük bir avantajdır. İşlerinizi geliştirmek, prestij sahibi kurumsal bir firma yaratmak veya mevcut piyasa payınızı korumak için özel fuar standı projelerimizle daima yanınızdayız. Katıldığınız fuarlarda standınızın maliyetinden ziyade işin kalitesi, tasarımı ve sunulan hizmet çok daha önemlidir. Özel tasarım fuar standları diğer modüler standlara göre biraz maliyetli olmasına rağmen daha prestijli ve akılda kalıcıdır.

Neden Özel Fuar Standı

Yeni müşteri potansiyelinin en yüksek olduğu alanlar bilindiği üzere fuar ortamlarıdır. Firmanızı, markanızı veya ürünlerinizi en iyi ve en doğru şekilde sergilemeniz gelişiminiz için büyük bir öneme sahiptir. Bu bağlamda kullanmak istediğiniz fuar standınızın seçimini iyi belirlemek gerekir. Öyle ki fuar standınız tek başına herşeyi anlatabilecek donanımda olmalıdır. Ayrıca fuar standınız önünden geçen müşterilere karşı ürünlerinizin albenisini yüksek tutup kendisine çekebilecek özelliklere sahip olmalıdır. Akılda kalıcılığı için gerekli olan afiş, ürün kataloğu, firma broşürü, ikram malzemeleri, kartvizit vs. bu tarz ürünlerin satışı hızlandırmasındaki etkisi göz ardı edilemeyecek kadar fazladır. Fuar standı onları ağırlayabilecek ve markanızın tasarımı için yeterli olmalıdır. Ancak hangi sektörde olursa olsun fuar organizasyonlarında tek akılda kalıcı şey standların tasarımıdır. Müşterilerinizi sade bir fuar standı ile veyahut kafa karıştırıcı bir fuar stantı ile karşılamak isteyebilirsiniz. Ancak önemli olan ise firmanıza, yaptığınız işe veya sattığınız ürüne ait özgün fuar standı tasarlamaktır. Fuar standınızın tecrübe, kurumsallık ve yenilikçi anlayışımız ile birlikte zamanında ve kaliteli bir şekilde montajlanması firmamızın ilkesidir. Bu noktada ihtiyacınız olan şey sektörde tasarımlarıyla büyük üne sahip Kural Mimarlık olarak bizden destek almanız olacaktır. Zira özel tasarım fuar standı için profesyonel ekibimiz, kaliteli malzemelerimiz ile etkili ve akılda kalıcı projelerimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Özel Fuar Standı Kurulumu

Özel fuar standları montajı ve demontajı ile her ayrıntısına ayrı hassasiyet ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Yaptığımız işin gereklerini biliyoruz ve sizlerin kafasındaki hayalleri projelendiriyoruz. Fuar standınızı tasarımı sırasında olduğu gibi kurulumu ve sökülmesi sırasında sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Özel Tasarım Fuar Standınızın Maliyeti Neye Göre Belirlenir

Fuar standınızın fiyatı, standın türüne, nasıl tasarlandığına ve yapımında kullanılan malzemelere bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı tasarım ve aynı malzemeler kullanılarak da istediğiniz fuar standı için farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun sebebi ise hizmetin kalitesinden ileri gelmektedir.

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.