[] [/]Fuar organizasyonları, sahip olduğunuz markayı hedef kitlenize tanıtabilmeniz için en önemli etkinliklerden biri kuşkusuz Hemen hemen her sektör için düzenlenen bu fuarlar, yüksek katılımcı sayılarına ulaşıyor. Bu da firmaların bu tarz organizasyonlara yönlenerek reklamlarını yapabilmelerine ve ürünlerini tanıtabilmelerine olanak sağlıyor. Fuar organizasyonlarında iyi sonuçlar elde edebilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Bu hususlardan en önemlisi ürünlerinizi ya da markanızı tanıtacağınız standlarınız. Standlar, karmaşadan uzak olmalı ve asıl amacınızı en iyi şekilde yansıtacak donanımda olmalı. Standınız, fuarda bulunan diğer standlara benzememeli, farkınızı ortaya koyacak değişiklikler yapılmalı. Ziyaretçilerin ürünlerinizi inceleyebileceği ve markanız hakkında detaylı bilgiler bulabileceği bir ortam olmalı. Octanorm fuar standı ise bu imkanı size sunabilecek ekonomik fuar standı alternatifidir.

Octanorm Stand

Fuarlar için stand seçimi yaparken tercih edebileceğiniz birçok seçeneğiniz bulunuyor. Bunların arasında yer alan octanorm fuar standı, sunta ve alüminyum malzemeler kullanılarak üretiliyor. Oluşturulan standlarda halı ya da parke kullanmak isterseniz çok rahat bir şekilde ekleyebilme imkanı sunuyor. Markanız ve ürünleriniz için etkin bir alan yaratan bu sistemde, alanınızın büyüklüğüne göre bölümler ekleyebilmeniz de mümkün. Ancak octanorm sistemlerin tek dezavantajı tasarım açısından standart sonuçlar ortaya koyması. Octanorm fuar standları, ahşap stand türlerine kıyasla daha uygun maliyetler sunuyor. Yine daha uygun maliyet avantajı sunan stant türlerinden olan maxima stand türü ile standınızı istediğiniz biçimde şekillendirebilmeniz mümkün. Bu sayede fuarda bulunan ziyaretçiler için bir çekim alanı yaratabilirsiniz.

Fuar standları arasında tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise modüler stand türü olmakta. Modüler standların en büyük avantajı kurulum işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesi. Yine kullanım alanınız içerisinde, ziyaretçilerinizle etkileşim halinde olabileceğiniz bir alan yaratabilme olanağı sunuyor. Uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alması da bir avantaj. Modüler sistemler arasında yer alan octonorm fuar standı fuardaki amacınızı gerçekleştirebilmenizde en büyük yardımcınız olabilir. Fuar standı ihtiyacınız için İnka Mimarlık, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bütçenize uygun fiyatları ile hizmetinizde. Detaylı fiyat bilgisi ve daha önce yapılan çalışmalar ve örnek çalışmalar için İnka Mimarlık ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

octanorm stand

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.