NEDEN MODÜLER STAND

Modüler fuar standlar farklı malzemelerin birleşimi ile kobinizi kurumsal kimliğe kavuşturacak, maliyetinizi ise minimum seviyede tutacağınız standlardır. Tarafınıza sunacağımız firmanıza uygun modüler fuar standı tasarımı ve kurulumu ile özgün bir şekilde müşteri portföyünüzü geliştirmenizi sağlayacaktır. Uygun fiyat anlayışı, kolay kurulum ve profesyonel demontajı ile defalarca kullanabileceğiniz fuar standlarımız kobilerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Hizmet verdiğiniz sektörde katılacağınız fuar, müşteri ağınızın genişlemesini mümkün kılacaktır. Hatta fuar alanındaki rakiplerinizi birer dost ve komşu haline getirecektir.

EKONOMİK FUAR STANDI

2018 yılında ülkemizde 474 adet fuar düzenlenecek olup bunun 123 tanesi uluslararası nitelikte gerçekleşecektir. Tam da bu noktada Kural imarlık olarak devreye giriyor kobinizi dikkat çekici hale getiriyoruz. Aklınızdaki maliyet tabularını yıkıp sizleri modüler fuar standlarımızla hitap ettiğiniz müşterilerin odak noktasına koyuyoruz. İnovatif anlayışla hazırladığımız modüler fuar standlarımızın siz kobilerin vazgeçilmez çözümü olacağına inanıyoruz.

FUAR STANDI TASARIMI

Fuar standı tasarımı profesyonel anlayışla maksimum özen gösterilerek her açının ve her ebatın düşünülerek hazırlanması gereken bir iştir. Fuar standınız firmanızın bir aynası olacağı için siz ve potansiyel müşterileriniz arasında bir bağ kurmalıdır. Bir fuar standı tasarımı ile müşterilerinizin ürünlerinizi merak etmelerini, sizlere soru sormalarını ve neden sizi tercih etmelerini daha siz ağzınızı açmadan anlatmalıdır. Tasarımdaki en ufak ayrıntıları bile atlamadan günlerce sürebilecek fuarlarda dayanıklılık, kolay temizlenebilirlik ve demontaj sizleri fuar sonunda yorgun değil mutlu ayrılmanızı sağlayacaktır. Tasarımın ise zamanında ve kaliteli uygulanması firmamızın ana ilkelerinden biridir.

NEDEN KURAL MİMARLIK

Kural Mimarlık olarak adımızdanda anlaşılacağı üzere mimarlık sektörünün kurallarını biliyor, uyguluyoruz. Ülkemizi yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarında başarıyla temsil ediyoruz. Modüler fuar standı tasarımı, montajı ve demontajı ile bu alanda saygın firmalardan biriyiz. Kurumsal şirket yapımız, uzman mimarlarımız ve profesyonel çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin talebini değerlendirir, beklentilerini fikirlerimiz ile en üst seviyeye çıkartırız. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sağlarız. Referanslarımız hakkında detaylı bilgiyi ve farklı fuar tasarımlarımızı referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

BAŞARILI FUAR STANDI

Modüler fuar standlarımız hiç fuar katılımı olmayan kobileri heyecanlandırdığı gibi her yıl fuar gününü bekleyen firmalarında %100 memnuniyetini sağlamaktadır. Müşterilerimize sağladığımız bu başarıyı deneyimlerimiz ve profesyonel anlayışımıza borçluyuz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.