Ulusal ve uluslar arası fuarlarda firmanızı temsil etmek için fuar standı kiralama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kiralama sürecinde, markanızı başarıyla temsil etmenizi sağlayacak bir stand seçmeniz gerekir. Kısa süreli ve tekrarlanmayacak bir etkinliğe katılmayı düşünüyorsanız kiralık fuar standı maliyet açısından daha uygun olacaktır. Diğer yandan, fuar standı kiralarken veya satın alırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunuyor.

Stand Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle, fuarda firmanıza ayrılan alana, alanın genişliğine ve konumuna dikkat etmeniz gerekir. Özellikle ürün teşhiri, satışı yapıyorsanız veya model sergilemeyi düşünüyorsanız, alanı verimli kullanmaya özen göstermeli ve bu alanın ölçülerine uygun bir kiralık fuar standı bulmalısınız. Ayrıca, standın dayanıklı olması da son derece önemlidir. Bu bakımdan, stand kiralamadan önce, hangi malzemeden imal edildiğini ve bir hasara sahip olup olmadığını öğrenmeniz gerekir.

Kalitesiz, ucuz bir stand firmanıza iyi bir ürün için harcamaktan kaçındığınız miktarın çok daha fazlasını kaybettirecektir. Kurulum veya kullanım esnasında zarar gören bir stand, müşterilerde olumsuz bir intibah bırakacağı gibi çalışanlarınızı da zor durumda bırakabilir. Bu durumda kiralık fuar standı için araştırma yaparken ucuzluktan başka bir şey vaadetmeyen firmalardan uzak durmanızda fayda var. Kaliteli malzemeden imal edilmiş ve görsel olarak desteklenmiş bir standla firmanızı başarıyla temsil edebilirsiniz.

Kiralayacağım Standı Nasıl Seçmeliyim?

Stand seçiminde ön plana çıkan en temel etken, faaliyet gösterdiğiniz sektör ve bu sektörün müşteri kitlesinin beklentileri olmalıdır. Örnek vermek gerekirse, inşaat sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve katıldığınız fuarda inşa edeceğiniz binaların modellerini sergilemek istiyorsanız, modüler bir stand alan kullanımı açısından avantajlı olacaktır. Stand kiralamadan önce, sahip olduğunuz alanla birlikte fuar alanında yapacağınız aktiviteleri (satış, teşhis, pazarlama vb) de gözden geçirmeniz gerekir.

Fuar Standı Kiralama İçin Doğru Adres

Kural Mimarlık, profesyonel tasarım ve kurulum ekibiyle firmanız için kiralık fuar standı hizmeti sağlıyor. Kısa süreli etkinlikler için stand ihtiyacınız varsa, Kural Mimarlık Ekibi ile iletişime geçebilir ve firmanızı sektörünüzde başarıyla temsil etmenizi sağlayacak bir fuar kiralayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.