Firmaların marka ve ürünleri hakkında hedef kitlesine tanıtım yapabilmesinin en kolay ve en etkili yollarından biri fuar organizasyonları oluyor. Yapılan fuar organizasyonları, prestiji yüksek, ulusal ve uluslararası boyutlarda olabiliyor. Katılımcı sayılarının yüksek seviyelere ulaşması ise en büyük avantaj. Firmalar için en önemli konu ise katılınan bu fuarlarda amaçlarını gerçekleştirebilmek adına doğru adımlar atmak. Bu adımlardan en önemlisi ise fuar standı seçimi oluyor. Fuar standları, karmaşık olmayan, marka ya da ürünleri ön planda tutan, ziyaretçiler için açıklayıcı bilgiler bulunduran ve aynı zamanda dikkat çekici bir yapıda olmalı. Oluşturulacak standda mutlaka ziyaretçiler ile birebir görüşme alanları oluşturulmalı.

Ahşap Fuar Standı Tasarımı

Stand seçiminde pek çok alternatife sahipsiniz. Bunlardan ilki ahşap fuar standı oluyor. Ahşap standlar şık tasarımları ile fuar alanlarında dikkat çekmenizi sağlayabilir. Ancak maliyet açısından diğer türlere göre biraz daha yüksek fiyatlar sunuyor. Firmalar, bütün stand türleri için özel fuar standı imalatı gerçekleştirebiliyor. Tek yapmanız gereken isteklerinizi doğru bir şekilde ifade edebilmeniz. Fuar standları arasında uygun fiyatlı çözümler sunan maxima fuar standı ise kolay montaj süreci ile fuar hazırlıklarınızı hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca maksima fuar standı ile çok farklı tasarımlar oluşturabilmeniz de mümkün hale geliyor. Alüminyum ve sunta lam kullanılarak üretilen bu standlar, standart fuar standları olarak kullanılabiliyor.

Bir diğer alternatif olan modüler fuar standı en uygun maliyetli fuar standları arasında sayılıyor. Yapımında sunta lam ve alüminyum kullanılarak üretilen bu standlar, çok şık tasarımlar vadetmese de kolay ve hızlı bir şekilde kurulum ve söküm aşamasına sahip. Modüler fuar standları, 3 bölüme ayrılmış durumda. Bunlar; max sistemler, octanorm sistemler ve mero sistemlerdir. Bu sistemler içinde en fazla tercih edileni octanorm sistemler olurken, en az tercih edilen ise mero sistemler oluyor. Siz de fuar standı ihtiyacınız için Kural Mimarlık ofislerinden randevu talep ederek fiyat ve maliyetler konusunda detaylı bilgi alabilir, firmanın uzun yıllara dayanan tecrübesi ile istediğiniz standa sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.