Fuar standları, fuar organizasyonlarına katılacak olan firmalar için en önemli hazırlıklardan bir tanesi. Nedeni ise markanın ya da hedef kitleye tanıtımı yapılacak ürünün doğru bir şekilde yansıtılması. Bu nedenle fuar standı konusundaki hazırlıkların profesyonel kişi ya da kişilerce yapılmasında fayda var. Fuarlar, bölgesel ve uluslararası nitelikler taşıdığından dolayı birçok şehir ve ülkeden ziyaretçiler gelebilir. Dolayısıyla standların ilgi çekici, anlaşılır ve kullanışlı bir tasarıma sahip olması önemlidir. Günümüzde gelişen teknolojiler ve sistemler ile stand seçenekleri de bir hayli artış gösteriyor. İstenilen her ayrıntının standa dahil edilebilmesinin yanında firmalar tarafından standart bir şekilde hazırlanmış standları tercih etmeniz mümkün. Ahşap fuar standı imaları yapan firmamız bu konu hakkındaki detayları sizlerle paylaşıyor.

Ahşap Stand Üretimi

Fuar standı üreticileri istediğiniz malzemeler ile istediğiniz boyut ve tasarımda standları çok kısa bir sürede üretebiliyor. Seçeneklerinizden birisi olan ahşap fuar standları, sizlere göz alıcı tasarımlar sunuyor. Marka ya da ürünlerinize uygun olarak tasarlayabileceğiniz ahşap fuar standı imalatı sırasında iki çeşit bulunuyor. Sadece sunta lam ile ya da sunta lam ve boya kullanılarak tasarlanabiliyor. Ahşap standların tek dezavantajı ise zahmetli bir kurulum aşamasına sahip olması. Ayrıca maliyet konusunda diğer türlere göre biraz daha fazla olabilir. Firmalar kişilerin tüm isteklerini değerlendirerek özel fuar standı imalatı yapabiliyor. Bu kapsamda maxima fuar standı imalatı yapan firmalar da mevcut. Fiyat avantajıyla öne geçen maksima fuar standı imalatı ayrıca daha kullanışlı standlar sunuyor.

Fuar standı için daha basit bir tasarım düşünüyorsanız modüler fuar standı imalatı standları inceleyebilirsiniz. Modüler standlar, uygun fiyatları ile bütçeyi çok fazla aşmak istemeyenlerin tercih edebileceği bir tür. Modüler standlar, genellikle tep tip olarak üretiliyor. Ancak sisteme eklemek istediğiniz bir bölüm olduğu takdirde kolay bir şekilde ekleme yapabilmenize olanak sağlıyor. Kural Mimarlık, tüm fuar standı ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri sunuyor. Farklı tasarımlar ile ahşap fuar standı üretimi de yapıyor. Ortalama fiyatlar, tasarım ve her türlü bilgi alışverişi için Kural Mimarlık tecrübesi ve uzman ekibiyle her zaman yanınızda. Ayrıca Kural Mimarlık ofisleri aracılığıyla firmaya ait daha önce yapılan işleri ve örnek projeleri inceleyebilirsiniz.

İletişim Kurun

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.