Fuar standı tasarımı, birçok firmanın üstünde önemle durduğu bir konu. Bunun için bazı durumlarda özel tasarım fuar standı diğer stand türlerine göre daha büyük bir öneme sahip olabiliyor. Çünkü özel bir tasarımla sunumu yapılacak ürünün dikkat çekici yönü artmış oluyor. Böylelikle rakiplerinden bir adım öne çıkan  bir tanıtım da her zaman için ilgi görecektir.

Özel Tasarım Fuar Standı Nasıl Olmalı?

Özel tasarım fuar standı adı üstünde diğer tasarımlardan farklı özelliklere sahip. Sadece firmaya özel olarak tasarlanan bir üründe sıradanlıktan da uzak olmuş oluyor. Daha ilk görüşte etkileyecek olan özel tasarım standlar sayesinde ürün veya hizmetlerinizi en iyi şekilde sunma fırsatı bulabilirsiniz. Örneğin standı yapılan bir şirketin logosu farklı bir tonda basılarak standın şekliyle bütünleştirilip özgün bir şekilde yansıtılabilir. Bunun yanında günümüz teknolojilerinden de faydalanmak mümkün elbette. LED şıkları ve diğer yazılımsal teknolojilerini fuar standı yapımında kullanmak büyük önem taşıyor. Hoş geldiniz diye standa gelen insanları karşılayan ışıklı ya da ses sistemli bir stand gayet ilgi çekici olabilir. Bunların hepsine, Kural Mimarlık’ın uzman tasarım kadrosunun ortaya çıkardığı yaratıcı ve farklı fuar standı ürünlerinde rastlamak mümkün.

Fuar ve Stand İlişkisi

Fuar ve standlar arasındaki ilişki fuardan fuara, fuarların büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin, firmaların büyüklüğü, ziyaretçi sayısı, sunumun canlı ya da ekranda olacak şekilde yapılacak olması, ziyaretçilerin bulunmuş olduğu zümreye göre bir tasarım yapılması, (iş insanı, hukukçu, tıpçı, memur) fuar standı tasarımının olmazsa olmazları. Bu faktörler birbiriyle uyumlu olduğu sürece tasarlanan ürün de beklentileri karşılayabiliyor. Firmaların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen özel tasarım fuar standı sayesinde potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmeniz yüksek ihtimal.

özel tasarım fuar standı

Özel Tasarım Denince Akla Gelen Yer

Birbirinden deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte ihtiyaç anında verilen siparişlere göre en uygun özel tasarım fuar standı konseptiyle sektörde öncü hale gelen Kural Mimarlık bu konuda en güvenilir adres şüphesiz. Müşterilerine verdiği değer ve sunduğu özel tasarım imkanı ile öne çıkan Kural Mimarlık’ın hizmetlerinden faydalanmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.