Türkiye’de faaliyet gösteren hemen hemen her sektör için bir fuar düzenleniyor. Bu durumda fuara katılan şirketlerin fuar standı firmaları tarafından verilen hizmete ihtiyaç duyduklarını söyleyebiliriz. Nitekim fuar etkinliklerinde ön plana çıkmak büyük ölçüde stand tasarımına bağlı. Ancak fuar standı üreten bir firmadan destek alırken, piyasayı iyi araştırmakta ve fuar standı imalatı ile ilgili bazı konulara hâkim olmakta fayda var.

Stand Firmaları Hangi Hizmetleri Veriyor?

Stand tasarımı, kurulumu, montajı ve ek ögelerin kurulumu stand firmalarının başlıca hizmetleridir. Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, fuarlardaki temsiliniz bu firmaların yaptığı işin kalitesine bağlıdır. Montaj ve tasarım hizmeti veren fuar standı firmaları verdikleri hizmet ile şirketinizin fuardaki yerini, temsil kalitesini ve müşteriye ulaşma kapasitesini belirler. Dolayısıyla hizmet alırken bazı hususlara dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Hizmet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle, hizmet almayı tercih ettiğiniz firmanın önceki işlerini incelemenizde fayda var. Müşterilerin şikâyetleri ve memnuniyetleri bu bakımdan oldukça önemlidir. Nitekim standınızın görsel açıdan zayıf kalması, fuar alanında yıpranması ve deforme olması büyük bir masrafa sebep olacaktır. Bu bakımdan fuar standı firmaları arasında seçim yaparken kaliteyi ve memnuniyeti odağına koyan bir firmayı tercih etmelisiniz.

Doğal olarak fuar standı üretimi yapan firmalar arasında kalite farkı olacaktır. Bu farkı malzeme kalitesi, işçilik, tasarım kalitesi gibi unsurlar belirler. Fuarlarda firmanızı başarılı bir biçimde temsil etmek istiyorsanız tüm bu alanlarda kaliteli hizmet veren bir firma ile çalışmanızda fayda var. Ayrıca iyi bir standı tekrar tekrar kullanabilir ve her fuarda büyük masraflar yapmaktan kaçınabilirsiniz.

Kural Mimarlık’ı Neden Tercih Etmeliyim?

Kural Mimarlık, sunduğu kaliteli hizmet ile fuar standı firmaları arasında ön plana çıkıyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş, kolaylıkla monte edilebilen ve taşınabilen, görsel kalitesiyle markanızı yansıtabilen bir stand istiyorsanız Kural Mimarlık ile iletişime geçmelisiniz. Eğitimli ve kreatif bir tasarım ekibiyle çalışan firma, fuar organizasyonlarında verdiği tasarım ve montaj hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Firmanızın temsili için doğru seçimi yapmalı ve Kural Mimarlık ile çalışmalısınız.

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.