Fuar organizasyonları firmalar ve müşterilerin bir araya geldiği, her iki tarafın da çıkarlarına hizmet eden özel etkinlikler olarak gerçekleştirilir. Belirli bir konsepte veya daha geniş bir çerçeveye göre gerçekleştirilen bu özel etkinliklerde, firmalar kendilerine verilen alanda bir stant kurarlar ve ziyaretçilerini bu alanda ağırlarlar. Firmanın ofisinin minimal bir kopyası ve fuardaki vitrini olan bu özel fuar standı ziyaretçilerin firma ve ürünleri hakkında bilgi alabileceği nihai alan olduğundan hem estetik hem de ergonomik açıdan dikkat çekici olmalıdır.

Firmayı fuar alanında müşterileriyle bir araya getiren stantların yapısal özelliklerine göre çeşitli türleri bulunur. Bunlar arasında en geniş kapsamlısı modüler fuar standı olarak karşımıza çıkar. Fuar kapsamında firmaya verilen alanın tüm yönleriyle kullanılmasına olanak tanıyan modüler stand geçici bir ofis mantığıyla kurulur. Fuar alanındaki yüzünüz olarak fuar standınızı Kural Mimarlık olarak kurumsal kimliğiniz ve çalışma konseptinize bağlı kalarak dizayn ediyoruz.

Ahşap Fuar Standı

Modüler stant grubunda maxima fuar standı ve octanorm fuar standı yer alır. Genel anlamda maksima fuar standı alüminyum ve ahşap malzemelerin yapboz mantığıyla hazırlanarak, fuar alanında kurulumunu gerçekleştirildiği stantlar olarak karşımıza çıkar. Yapısal alanında kullanılan malzemelere göre fiyatları değişen maxima stand türleri grubun yüksek fiyatlı ürünü olarak bilinir. Şık ve güçlü bir duruşu olan bir ahşap stand oluşturmak istiyorsanız bu durumda maksima ürünlerini değerlendirmeniz gerekir. Diğer yandan octanorm fuar standı ise daha uygun fiyatlarla edinebileceğiniz bir tür. Yapısal olarak octanorm stand raf uygulamaları ile kurulur ve özellikle dijital baskıların sergilenmesinde avantajlı olur.

Ürünlerinizi tanıtmak, ziyaretçilerinizi ofisinizde ağırlarcasına bir rahatlığa sahip olmak ve fuarı etkili bir tanıtım ile değerlendirebilmek için modüler stand opsiyonlarını tercih etmeniz önerilir. Modüler stant alanı içerisinde oluşturabileceğiniz oturma planı aracılığıyla, birden fazla ziyaretçinizi ağırlama imkanına sahip olabilir ve hatta ziyaretçilerinizi masa başında ağırlayarak onları ürünlerinizle daha konforlu bir ortamda sunabilirsiniz.

Biz Kural Mimarlık ailesi olarak tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm stantlarda, kendi firmamızın müşteri hassasiyetini baz alarak çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Sizi önemsediğimiz kadar, fuar alanındaki ziyaretçilerinizi de önemseyerek düşünüyoruz.

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.