Dünya genelinde her firma kendi kalitesini göstermek için çeşitli fuar organizasyonlarına katılır. Katılımcı olduğu fuarlarda dikkat çekici, farklı ve akılda kalıcı olmak için çeşitli stand tasarımları arayışına girer. Maxima stand kurulum hizmeti olan Kural Mimarlık, bu durumlarda firmaların isteklerini alışılagelmiş standlardan farklı ve modern olan bu maxi kurulum standların sayesinde karşılık verebilmektedir. Özellikle ticaret sektöründe iyi hizmet veren bir stand olarak bilinmektedir.

maxima stand kurulumu hizmetlerimiz

Maxima stand kurulumunun özellikleri

Tasarım ve maliyet açından düşündüğümüzde ahşap ve modüler fuar standların arasında kalan bir seçenek olarak görünmektedir. Maxima stand kurulumunda bir çok farklı materyal kullanarak göze hitap eden değişik standlar oluşturulmaktadır. 39 Lego gibi tasarlanmış olup sökülüp takılabilen parçalardan oluşmaktadır. Kolay sökülebilen parçaların olması stand kurulumu veya sökümü yaparken zamandan da tasarruf sağlar. Ayrıca bu maxima stand tasarımlarının parçalarının geri dönüşümü mümkündür ve doğa dostu bir stanttır. Ayrıca maxima tasarımlı standlar bölmelere ayrılabilmektedir. Bir bölmede firmanın bir ürünü tanıtılırken diğer bir bölmede farklı bir ürünü tanıtılabilir. Kural Mimarlık, Maxima stand kurulumunu tercih eden tüm firmalara yukarıda saydığımız hizmetleri sunabilmektedir.

Maxima stand kurulum fiyatları

Her stand tasarımda olduğu gibi maxima  stand kurulum fiyatı da sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Standın büyüklüğüne ve genişliğine, masa ve sandalye sayısına, duvarlara asılan rafların  ve  elektrik prizlerin adedine göre, yapıldığı malzemeye göre fiyat değişikliği yapılmaktadır.

Maxima kurulum sisteminde standlar farklı bölmelere ayırabilmektedir. Bu bölmelere de göre fiyat değişikliği yapılmaktadır. Bu bölmeler için ekstra ücret ödense bile firmanın kalitesi ve sunduğu ürünü rahat ve kolay bir şekilde tanıtabilmesi firmanın bu işteki prestijinin artmasını sağlar. Kural Mimarlık, stand tasarım imalatı firması, piyasa ortalamasına göre gösterişli maxima stand kurulumu yapıp cazip fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.