Modüler stand tasarım çeşitlerinden biri olan maxima stand tasarımı, fuarlar için oldukça pratik ve uygun olmakla birlikte ürün sunumunda farklılık yaratmak isteyenlerin de ilk tercihi oluyor. Tasarım olarak geniş bir yelpaze seçeneği sunması ise en büyük avantajı. Tıpkı lego gibi takılıp sökülebilir olması sayesinde de her seferinde yeni şekiller verme imkanı var.

Maxima Stand Sistemleri

Sektörde lider konumdaki firmalardan biri olan Kural Mimarlık’ın en çok tercih edilen ürünleri de maxima standlar oluyor. Modüler stand sistemleri düşünüldüğünde maxima standlar daha farklı ve moderndir. Fuar alanınızdan maksimum verim alabilmek için maxima standları tercih edebilirsiniz. Genellikle kare ya da dikdörtgen şekillerden oluşan maxima stanlar çeşitli giydirme yöntemleriyle çeşitlendirilebilir. Kimi zaman iskeleti sabit tutarak giydirme materyalini değiştirebilir, yeni ve farklı bir stand elde edebilirsiniz.

Neden Maxima Stand?

Bir fuara katıldığınızda herkes kendi ürünlerini ön plana çıkarmak, dikkat çekmek ve satışları artırmak ister. Bu fuarların benzer temalarla düzenlendiğini de düşünürsek sizi ne ön plana çıkarır? özelleştirilebilen, tekrar tekrar kullanılabilen, bir legonun parçaları gibi takılıp sökülerek size uyarlanan maxima stand tasarımı için tek yapmanız gereken Kural Mimarlık ile iletişime geçmek.

Kurulum ve görsellik olarak maliyeti uygun ve uygulanabilir esnek çözümler maxima stand ile mümkün. Görselliğin, pazarlama dünyasında her geçen gün daha da önem kazandığı yadsınamaz bir gerçek. Siz de Kural Mimarlık’ı maxima stand firması olarak tercih ederseniz görsellik konusunda hiçbir endişe duymanıza gerek yok. Sergileyeceğiniz ürünün şekli, ağırlığı, türü gibi özellikler maxima stand üretimi sırasında özellikle göz önünde bulundurulmakta ve denetlenmektedir. Ağır ürünlerinizi bile bu standlarda dengeli ve güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Maxima stand sistemlerini diğer modüler stand çeşitlerinden ayıran temel özelliklerden biri daha kolay özelleştirilmesi. İstediğiniz ölçü ve şekli aldıktan sonra yeni şekiller vererek güncel ürününüze göre kullanabilirsiniz. Teknolojideki son gelişmeler, özgün ve şık tasarım ile pratik çözümler arıyorsanız cevabınız maxima stand. Maxima stand firması olarak aradığınız isim ise kesinlikle Kural Mimarlık.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.