Modüler stand farklı malzemeler ile üretilebilen ve sökülüp takılabilme özelliği ile farklı şekiller verilebilen bir stand türü olma özelliği taşır. Modüler stand tasarımı özellikle fuarcılıkta büyük rol oynayan bir etken kuşkusuz. Kural Mimarlık, modüler stand konusunda maliyet – performans açısından lider firmalardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Modüler Stand Sistemleri

Modüler stand tasarımı ahşap, alüminyum, cam, metal gibi farklı malzemelerle yapılabilir. Birçok değişik sistemi olan modüler standların en bilinen ve yaygın kullanılan türleri şunlardır: Maxima sistem, Mero sistem ve Octanorm (Aluset) sistem. Octanorm ya da diğer adıyla Aluset görsellik olarak diğer seçenekler kadar ilgi çekici olmasa da düşük maliyetli olduğu için sıklıkla tercih edilir. Maxima sistem ahşap, pleksi, metal, tül, cam gibi malzemelerin bir arada kullanılabildiği görsellik açısından en albenisi olan modüler stand tasarımı sistemidir. Mero ise yaygın stand sistemlerinden bir diğeri; birer metrelik suntaların birbirine monte edilmesi ile yapılır. Sağlam bir stand tasarımıdır. Ancak şekil olarak çeşitlilik sağlayamadığı için diğer modüler stand çeşitleri kadar tercih edilmez. Stand çeşitlerini tanıtımını yapacağınız ürün türüne göre seçebilirsiniz.

Neden Modüler Stand?

“Modüler” kelime olarak “parçalı” anlamına gelir. Modüler stand tasarımı yapı ve işleyiş olarak legolara benzer. Değişik tasarımlar sayesinde farklı ürünler için kullanılabilen bu stand türü Kural Mimarlık tarafından şık, pratik ve ekonomik olarak imal edilir ve beğeninize sunulur. Sökülüp takılabilen ve tekrar tekrar şekillendirilebilen standlar ile fuarda size verilen alandan maksimum düzeyde yararlanabilirsiniz. Stand tasarımı olarak pratik ve hızlı olması bir başka tercih sebebi. Bu stantları seçerek hem zamandan hem de yer ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz. Modüler stand tasarımı ile çevreyi de korursunuz. Aynı malzeme birden fazla şekilde tekrar tekrar kullanılabilir. Bu nedenle çevre dostu. Şık tasarım modüler standlar, ürünlerinizi şekil, fiyat, ebat vb. özelliklerine göre gruplandırarak ve ön plana çıkararak sunabileceğiniz en ideal ürünlerdir. Sahip olduğunuz alanı verimli bir şekilde kullanmak, satış politikanıza katkı sağlamak, ürünlerinizi daha çekici kılmak ve satışınızı artırmak istiyorsanız sizler için özenle ürettiğimiz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İletişim

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.