Firmalar, kendi isimlerini veya ürünlerini çeşitli pazarlara tanıtmak için fuar organizasyonlarını tercih ederler. Fuar organizasyonlarına katılmak günümüz Dünyasında bir reklam projesi olarak görülmektedir. Bu organizasyonlarda bulunmak firmanız için birçok artı sağlayacaktır. Müşteri portföyünüzü arttırabileceğiniz gibi aynı zamanda rekabet ettiğiniz firmaları tanıma şansı bulabilirsiniz. Aklınızdaki standın projelendirmesini yapmış olabilirsiniz. Kesinlikle özgün bir stand hayaliniz var ise Kural Mimarlık olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Kural Mimarlık olarak kurulduğumuz günden beri profesyonel fuar standı projelendirme ve uygulama işi yapmaktayız. Bu sektörde öncülük etmeyi ve kaliteli hizmeti uygun fiyata sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Bu fikir ile fuar standı alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz. Ve sizlere Dünya genelinde özgün stand tasarımlarımızla ile fuar organizasyonlarında çözüm ortağı.

 ahşap fuar standı

Ülkemiz genelinde fuar organizasyonlarında ahşap, modüler ve maksima fuar standı kullanılmaktadır. Genel itibariyle en tercih edileni ise ahşap fuar standlarıdır. Fiyat olarak en ucuz fuar standı olması sebebiyle ön plana çıkmaktadır. Ancak tıpkı marketten alışveriş yaparken fiyat/performans odaklı baktığımız gibi, fuar stantı satın alımında da performans kriterini gözden kaçırmamak gerekir. Zira ucuz fuar standı almayı düşünürken tek kullanımlık bir fuar standı almakta mantıksız olacaktır. Kurumsal firmalar gibi uzun vadeli projeleriniz içinde sürekli fuar organizasyonlarına katılma fikri benimsenmelidir. Bu sebeple modüler stand veya maksima fuar standı tercih etmeniz daha akıllıca olacaktır. Profesyonel ekibimiz montaj sonrası kusursuz demontaj ile fuar standınızı tekrar kullanım için hazır bir şekilde teslim edecektir. Bu sebepleri göz önünde bulundurarak fuar standınızı tercih etmeden önce kaliteli bir fuar standını uygun fiyatlara satın alabileceğinizi unutmayınız.  

Teknolojinin gelişmesi konusunda fuar standınızın iç dekorunu da zirveye taşımanız mümkün olacaktır. Şöyle ki standınıza kuracağınız led ekranlar, ışıklı tabelalar, paneller gibi görselliği ön plana çıkaran şeyler her zamankininden daha fazla firmanızın yıldızını parlatacaktır. Ayrıca daha parlak ve göze çarpan renkler tercih edildiğinde gelişiminizi olumlu yönde etkileyecektir.

Hayalinizdeki fuar standını bizimle paylaşırsanız profesyonel ekibimiz ile birlikte firmanızın büyümesine katkıda bulunmak bizi onurlandıracaktır. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz.