Farklı tasarımları ile öne çıkan fuar stantlarının son günlerde neden bu kadar popüler olduğunu az çok kestirmek zor değil. Fuar standı kiralama giderek zorlaşan ve sürekli bir rekabet ortamının bulunduğu iş hayatının kaçınılmaz parçası haline gelmiştir. Akla gelebilecek her şey için düzenlenebilen fuarlarda etkili olabilmenin ilk yolu insanların dikkatini çekmekten geçiyor. İster potansiyel müşterileriniz ister rakipleriniz üzerinde unutulmaz bir ekli yaratmayı amaçlıyorsanız birbirinden farklı tasarımları ile adınızı öne çıkaracak fuar standı tasarımlarına yönelmelisiniz.

Hangi fuar standını kiralamalısınız?

Fuar standı yapan firmalar genellikle müşterilerinin istek ve taleplerini göz önüne alsa da ilk etapta belirledikleri belli başlı stand türleri bulunuyor. Bu fuar stand üretimi bireysel olabileceği gibi kurumsal yapılara da olabilir. Sizlere düşen farklı türler arasında seçim yaparak, fuar süresinde olabildiğinde çok kişiyi etki altında bırakabilmek. Genel olarak hazırlanan stand türlerine detaylı bakmak gerekirse; ahşap fuar stantı olarak karşınıza çıkacak tür şıklığa önem veren kişilere göre dizayn edilir. İnce bir işçilik sonucu ortaya çıkartılan 3 boyutlu çalışmalar kişi veya firmaların istediğine göre düzenlenip hayata dökülür.

Uzun süren montaj ve demontajını da hesaba katarak estetiği öne çıkan bir sunum yapılmasına ön ayak sağlar. Biraz daha ekonomik bir fuar standı kiralama isteniyorsa modüler stand tercih edilebilir. Basit bir mantıkla firma veya ofisininiz bir benzerinin tasarlandığı bu stand türünde alan kullanımını maksimum olacak şekilde ayarlamak çok önemlidir. Raflar veya askılıklar gibi ekstra düzenekler için ortam rahatlatılır ve dilerseniz fuar gezginlerini de kendi ofisinizde ağırlıyor gibi burada ağırlayabilirsiniz. Son olarak da büyük firmaların çekinmeden tercih ettiği maksima veya maxima ismiyle anılan stantlar bulunuyor. Diğerlerine oranla daha maliyetli olan fakat fark yaratmayı amaçlayanların ilk tercihi olan bu stand imalatında tülden tutunda cam ve pleksi gibi yan malzemelerde kullanılabilir.

Fuar Standı Kiralama Fiyatları

Farklı tasarımlara dayanan bu stantlar için elbette ki sabit fiyatlardan söz etmek pek de mümkün değil. Kişilerin istek ve beklentileri profesyonel bir tasarım ekibiyle buluştuktan sonra üretim aşamasına geçtiği ve yeniden müşteri talebine göre malzeme seçimi yapılan fuar standı tasarımı için biçilebilecek fiyatları kendi şirket veya şahsi bütçenize göre şekillendirebilirsiniz. Bu konuda net bilgilere ulaşmak isterseniz; yıllardır kaliteden ödün vermeden hizmet vermeyi amaçlayan Kural Mimarlık bünyesindeki profesyonel ekipten dilediğiniz tasarıma ait fuar standı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.