Fuar organizasyonları, firmanın hedef kitlesini geliştirmek ve sektörde tanınırlık kazanmak için büyük bir fırsat. Firmanın fuarlardaki temsili de büyük ölçüde stand tasarımının kalitesine bağlı. Fonksiyonel ve görsel açıdan kaliteli bir stand, firmanın fuar organizasyonlarında müşteriye ulaşmasını sağlayacaktır. Fuara katılmadan önce ahşap fuar standı fiyat skalası hakkında araştırma yapmakta fayda var. Ahşaptan imal edilen standlar, modüler ve fonksiyonel oldukları için fuarlarda çoğunlukla tercih ediliyor.

Ahşap Standlar Neden Avantajlıdır?

Modüler ahşap fuar standı modelleri hem görsel hem de fonksiyonel açıdan avantajlıdır. Bu standları taşımak ve monte etmek kolaydır. Parça hâlinde üretilirler ve herhangi bir araçla taşınarak fuar alanında kolaylıkla birleştirilebilirler. Ayrıca bu standlara yeni parçalar ekleyerek daha fonksiyonel hâle getirmek de kolaydır. Dolayısıyla ahşap standlar, stand tasarımını sektöre veya müşteri kitlesine göre spesifik hâle getirme avantajı sunmaktadır.

Ahşap Stand Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Standın fiyatını belirleyen temel hususlar malzeme kalitesi, ebatları ve ek özellikleridir. İyi ve kaliteli bir stand almak, firmanız için tasarruf sağlar. Sağlam malzemeden imal edilmiş bir stand, sökülerek saklanabilir ve sonraki fuar etkinliklerinde kullanılabilir. Satın alınan stand etkinlik esnasında zarar görmeyecek, parlak renkleri yansıtabilecek nitelikte olmalıdır. Bütçenizi belirlerken kalite beklentisini yüksek tutmanız bu yüzden önemlidir. Bu bakımdan fuar standı imalatı kaliteli bir firma tarafından yapılmalıdır.

Ahşap Stand Fiyatları

Belirtildiği gibi, ahşap fuar standı fiyat skalası standın özelliklerine ve modüler yapısına göre değişmektedir. Dolayısıyla standın özellikleri hakkında karar vermeden fiyat konusunda net bir bilgi vermek mümkün değil. Ancak kaliteli bir stand için belli bir bütçeyi gözden çıkarmak gerekiyor. Yalnızca kiosk için 2500-3000 TL arasında bir fiyat gerekebilir. Stand genişledikçe ve yeni ögeler eklendikçe bu fiyat doğal olarak artacaktır.

Diğer yandan, standın pahalılığını fiyatı değil, bu fiyat karşısında alınan hizmet belirler. Stand tasarımı size harcadığınız miktardan çok daha fazlasını kazandırıyor ve markanızın temsilini başarılı bir biçimde gerçekleştirmenize yardımcı oluyorsa, miktarı ne olursa olsun pahalı değildir. Kaliteli bir stand tasarımı için Kural Mimarlık’la iletişime geçerek ahşap fuar standı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Fuar standları hakkında bu ve daha fazla bilgi almak için info@kuralmimarlik.com adresine mail atabilirsiniz, +90 212 422 04 80 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.