Ahşap Fuar Standı
Ahşap fuar standı modelleri katılacağınız organizasyonda hem hedef kitlenizi en iyi şekilde etkilemenizi hem de rakiplerinize üstünlük kurmanızı sağlayacaktır. Diğer fuar standı çeşitlerine nazaran daha prestijli ve daha seçkin bir görünüme sahip olan ahşap fuar stantları firmalara, kurumlara ve markalara göre kişiselleştirilebilmektedir.
Ahşap fuar standının üretiminde ahşap, demir, alçıpan, sunta, suntalam gibi farklı malzemeler kullanılarak firmalara özel üretimler gerçekleştirilmektedir. Modellerin en büyük avantajı özgünleştirilmenin olabildiğince geniş olması, müşterilerin kurumsal kimliklerine göre tasarımlar gerçekleştirilebilmesidir.
Kural Mimarlık olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve tasarımcılarımızın zengin hayal gücü sayesinde benzersiz tasarımlara imza atıyoruz. Ürünlerimizde ahşap, demir, ağaç gibi birinci kalite materyaller kullanıyor, dayanıklılığı ve estetiği yanında kullanışlı tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Özgün tasarımlarımızla müşterilerimizin katıldıkları her organizasyonda farklılıklarını ortaya koyabilmelerine, daha fazla kişiye ulaşabilmelerine ve satışlarını arttırmalarına yardımcı oluyoruz.

Ahşap Fuar Standı Fiyatları
Firmaların ahşap fuar standı hakkında en çok merak ettikleri detaylardan birisi maliyet olmaktadır. Öncelikle ahşap fuar standının fiyatı modüler stantlara kıyasla çoğu zaman daha yüksektir. Çünkü bunlar firmalara özel olarak üretilirler ve materyalleri itibariyle de daha kaliteli, uzun ömürlü ve şıktırlar.
Her ahşap fuar standının fiyatı da aynı değildir. Kullanılan malzemelere, malzeme kalitesine, işçiliğe, stant ölçüsüne ve diğer detaylarına göre fiyatlar değişmektedir. Firmamız daima kaliteyi uygun fiyatla birleştirmekte, bütçe dostu çözümler geliştirmektedir.

Ahşap fuar standı
Ahşap fuar standı

Ahşap Stand Tasarımları
Ahşap fuar standı tasarımlarının temel materyalleri benzer olsa da detaylarına göre çok farklı seçenekler ortaya konulabilir. Bu nedenler süreç baştan sonra hassasiyetle yürütülmeli, tasarımdan üretime, malzemeden kuruluma kadar her detayda çeşitli hususlara dikkat edilmelidir. Bu noktada ahşap fuar standında dikkat edilmesi gereken başlıca noktaları şöyle sıralayabiliriz:
Öncelikle fuar standını kullanacak firmanın hangi sektörde faaliyet gösterdiği göz önünde bulundurmalıdır. Çünkü her sektörün kendine has bir stant düzeni, sergileyeceği ürünleri, ihtiyaç duyduğu alan farklılıkları olmaktadır. Sektör seçimi yapıldıktan sonra teknolojik altyapılar kullanılarak detayla geçilebilir.
Ahşap fuar standında ürünlerin ön planda olması gerekir. Bu nedenle stant tasarımı ürünleri öne çıkaracak detaylarla zenginleştirilmelidir.
Karmaşa insanlarda iticilik uyandırır. Özentisiz hissi verir. Oysa fuarda standınızı tanıdığınız ya da tanımadığınız çok sayıda insan ziyaret edecektir. Bunların her birisinde olumlu bir marka imajı bırakmak için standınızın karmaşık bir düzende olmaması gerekir.
Sunuş standınızı uzaktan gören ya da önünden geçenlerin ilk dikkatini çeken şeydir. Sunuşunuz ne kadar ilgi çekici olursa ziyaret oranınızı o kadar arttırabilirsiniz.
Standınız firmanızı en doğru şekilde ön plana çıkartmalı, bir bütün olarak firmanızı bütün katılımcılara yansıtmalıdır.
Renk seçimi ahşap fuar standı tasarımında çok önemlidir. Mutlaka kurumsal renklerinizi kullanmaya dikkat etmelisiniz. Standınızın tasarımı sizin bir kartvizitinizdir ve bu nedenle kurumsal renklerinizi doğru şekilde taşımalıdır. Kurumsal renklerinizle birlikte fuar alanının renkleri, yerleşim planı gibi detaylar da önemlidir. Yan yana benzer renkteki stantlar yerine aykırı renklerdeki stantlar daha akılda kalıcı olacaktır.
Ahşap fuar standı tasarımlarında aydınlatmaya özel olarak dikkat edilmelidir. Standınızın elektrik planı önceden hazırlanmalı, panoların, tabelaların ve stant üstlerinin en iyi şekilde aydınlatılması gerekmektedir. Bilgisayar tarzı elektronik cihazlar kullanılacağı için uygun alana prizler konulmalı, fakat bunlar stantta kablo görüntü kirliliğine neden olmamalıdır.
Ahşap fuar standı tasarımında boyutlara doğru karar verilmeli, firmanın ihtiyacı doğrultusunda stant ölçüsü tespit edilmelidir. Ürün fazla ise küçük stantta çok sıkışık ve karmaşık bir görüntü ortaya çıkar. Azsa da stant boş görünür. Mutlaka ideal ölçülerde olmalıdır.
Ahşap Fuar Standı Fiyatları
Firmaların ahşap fuar standı hakkında en çok merak ettikleri detaylardan birisi maliyet olmaktadır. Öncelikle ahşap fuar standının fiyatı modüler stantlara kıyasla çoğu zaman daha yüksektir. Çünkü bunlar firmalara özel olarak üretilirler ve materyalleri itibariyle de daha kaliteli, uzun ömürlü ve şıktırlar.
Her ahşap fuar standının fiyatı da aynı değildir. Kullanılan malzemelere, malzeme kalitesine, işçiliğe, stant ölçüsüne ve diğer detaylarına göre fiyatlar değişmektedir. Firmamız daima kaliteyi uygun fiyatla birleştirmekte, bütçe dostu çözümler geliştirmektedir. Bizim ile iletişime geçerek sizde alanda yerinizi alabilirisiniz.

Ahşap fuar standı
Ahşap fuar standı