Ahşap Fuar Standı
Ahşap fuar standı modelleri, katılacağınız organizasyonlarda, hem hedef kitlenizi en iyi şekilde etkilemenizi, hem de rakiplerinize üstünlük kurmanıza olanak sağlayacaktır. Ahşap fuar stantları diğer fuar standı çeşitlerine nazaran daha prestijli ve daha seçkin bir görünüme sahiptir ve firmalara, kurumlara, markalara göre kişiselleştirilebilmektedir.
Ahşap fuar standının üretiminde ahşap, demir, alçı levha, sunta, sunta lam gibi farklı malzemeler kullanılarak firmalara özel üretimler gerçekleştirilmektedir. Modellerin en büyük avantajı ise özgünleştirilmenin olabildiğince geniş olması ve müşterilerin kurumsal kimliklerine göre tasarlanabilmesidir.
Kural Mimarlık olarak, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, tasarımcılarımız zengin hayal güçlerini kullanarak benzersiz tasarımlara imza atıyoruz. Ürünlerimizde ahşap, demir, ağaç gibi birinci kalite malzemeler kullanarak, dayanıklılığı ve estetiği olan kullanışlı tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Özgün tasarımlarımızla müşterilerimizin katıldıkları her organizasyonda farklılıklarını ortaya koymalarına, daha fazla kişiye ulaşmalarına ve satışlarını arttırmalarına yardımcı oluyoruz.

Ahşap Fuar Standı Fiyatları
Firmaların ahşap fuar standı hakkında en çok merak ettikleri detaylardan birisi de maliyet olmaktadır. Öncelikle ahşap fuar standının fiyatı modüler stantlara kıyasla çoğu zaman daha yüksektir. Çünkü bunlar firmalara özel olarak üretilirler ve materyalleri itibariyle de daha kaliteli, uzun ömürlü ve şıktırlar.
Her ahşap fuar standının fiyatı aynı değildir. Kullanılan malzemelere, malzeme kalitesine, işçiliğe, stant ölçüsüne ve diğer detaylarına göre fiyatlar değişmektedir. Firmamız, kaliteyi daima uygun fiyatla birleştirmekte ve bütçe dostu çözümler geliştirmektedir.